سالروز نهم دی ماه

نهم دی مظهر بصیرت و نفوذناپذیری مردم ایران  است.
رهبر معظم انقلاب: در هر نقطه از جهان، چنانچه مردم با هدف و شعار مشخص و ایمان و عمل متناسب، به عرصه بیایند، هیچ عاملی قادر به مقاومت نیست و این یک نسخه کلی برای تمام ملت‏ها است که امام خمینی(ره) به آن عمل کرد و ملت ایران هم با اعتماد به امام راحل عظیم‏الشان، آن را به صورت عملی اثبات کرد.
در  هفتمین سالگرد حماسه عظیم و غرورآفرین 9 دی 88، سالروز پیوند تجدید بیعت با ولی زمان و پیروزی در آزمون بصیرت برای ملت سرافراز و جوانان ایران یادآور می شویم:
1- همواره حضور بی بدیل و به یادماندنی مردم در ضامن بقای انقلاب و آرمان های آن بوده و هست.
2- مردم در این روز  از امتحانی بزرگ پیروز و سربلند بیرون آمدند و  با درک حساسیت زمان خود، نقشه استکبار را برای نفوذ در صفوف یک پارچه خود نقش برآب نمودند.
3- با گذشت 37 سال از انقلاب، یک بار دیگر ،  ردپای استکبار به سرکردگی امریکا در آشوب ها و فتنه 88  به وضوح قابل مشاهده است و از دشمنی دست برنداشته است و هیچ کس نباید دشمن امریکا را توهم توطئه بینگارند و به آنان اعتماد نماید.
4- رمز پایداری و بقای انقلاب همان رمز پیروزی آن یعنی وحدت کلمه حول کلمه توحید و  حمایت، پیروی و ملازمت با از تجلی حاکمیت الهی یعنی: ولایت فقیه است.
5 - هیچ گاه نباید از خطر نفوذ دشمن و نیرنگ آن غفلت نمود . آمریکا دنیا پرستان را و سیلۀ تحقق مقاصد شیطانی خود قرار می دهد و به آنان امیدوارست. اینان می پندارند کلید حل مشکلات در نگاه به خارج و پذیرش آقایی امریکاست. اینان،فرمایش معمار انقلاب اسلامی، خمینی کبیر را فرماوش نموده اند که که روزی که امریکا با ماهیت استکباری خود با ما دوست شود آن روز روز مرگ انقلاب ما و ارزش های آن است.
بسیج اساتید دانشکده فنی و مهندسی گلپایگان و  فرماندهان جنگ نرم ، ضمن بزرگداشت حماسه با شکوه ۹ دی ۸۸ ، بار دیگر با آرمان‏های متعالی حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب، حضرت ایت الله خامنه ‏ای  تجدید میثاق نموده و  تمام سعی و تلاش خود را برای تحقق آن آرمان ها به‏کار خواهد بست و  از  نظام مقدس جمهوری اسلامی و سنگر علمی دانشگاه، با بصیرت روزافزون و عمل صالح دفاع خواهند کرد.